do uzgodnienia

Holandia praca sezonowa od zaraz zbiory szparagów bez znajomości języka Leunen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leunen
  • Długość umowy: praca sezonowa
  • Opublikowany: 9 maja 2018 00:46

Propozycja zatrudnienia w okolicach Leunen dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz opcja sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach i uprawie szparagów na polu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Leunen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na uprawie, pielęgnacji oraz zbiorach szparagów

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dyspozycyjność na sezon 2018
  • posiadanie doświadczenia
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • brak przeciwwskazań do podjęcia pracy na zewnątrz

Oferujemy:

  • perspektywę okresowych podwyżek
  • dla zainteresowanych możliwość podjęcia stałej pracy
  • zapewnione zamieszkanie i ubezpieczenie
  • bezpłatne dojazdy do pracy
  • pomoc polskich konsultantów
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • możliwość zwrotu kosztów transportu do pracy dla osób z własnym lokum

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza na stronie:

ID ogłoszenia: 2745ae5801572966

2 komentarze na “Holandia praca sezonowa od zaraz zbiory szparagów bez znajomości języka Leunen”

  1. Wojciech na 1 maja 2018 @ 17:53

    Obecnie przebywam w Holandii koło Horstu

  2. Wojciech na 1 maja 2018 @ 17:55

    Do mnie kontakt 511922249