9,59 euro/h brutto

Holandia praca sezonowa od zaraz zbiory szparagów bez znajomości języka Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 26 marca 2018 23:07

Dostępna od zaraz oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach szparagów na polu. Zatrudnimy chętnie w Limburgii Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Limburgia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,59 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na polu przy zbiorach szparagów

Wymagania:

  • możliwość regularnych wyjazdów
  • chęć i motywacja do pracy
  • świetna organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • legalną pracę na podstawie umowy tymczasowej
  • dobre zarobki
  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • zamieszkanie na miejscu
  • opiekę koordynatora
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV należy wysyłać na adres:

rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/zbior-szparagow-sezonowa-praca-w-holandii-limburgia-2018/

ID ogłoszenia: 3325ab4e54e32c49