do uzgodnienia

Holandia praca sezonowa przy zbiorach ogórków bez języka Nootdorp

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nootdorp
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 13:19

Gospodarstwo szklarniowe w Nootdorp zatrudni osoby do zbiorów i pielęgnacji ogórków. Sezonowa praca w Holandii bez znajomości języka, na podstawie stabilnej umowy i z dobrymi finansami.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Nootdorp, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • pielęgnacja ogórków;
  • obrywanie liści;
  • zbiory – ścinanie;
  • sortowanie;
  • oczyszczanie, mycie;
  • inne prace zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy ogórkach;
  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego;
  • miejsce zamieszkania w okolicach Nootdorp;
  • możliwość samodzielnych dojazdów do pracy;
  • sprawność fizyczna;
  • brak chorób – szczególnie kręgosłupa i stawów;
  • możliwość pracy zmianowej – elastyczność godzinowa;
  • przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na cały sezon;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • wstępne przeszkolenie;
  • przyjazne środowisko pracy.

Aplikacje:
Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres:

marta@veldwerkuitzendbureau.nl

W temacie wiadomości należy wpisać: „OGÓRKI”.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-szklarni-przy-ogorkach-nootdorp-id340748.html

ID ogłoszenia: 7856d3facf61934

2 komentarze na “Holandia praca sezonowa przy zbiorach ogórków bez języka Nootdorp”

  1. Witam bylibysmy zainteresowani oferta do zbioru ogórków. Prosilbym o kontakt pod numerem 515501191

  2. Witam,jestem zainteresowana oferta praca wraz z 2osobami,prosze dzwonic pod nr 517945208