do ustalenia

Od zaraz Holandia praca sezonowa zbiory pieczarek bez języka Groningen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Groningen
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 listopada 2014 04:08

Poszukujemy od zaraz pracowników do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach pieczarek. Oferta z Groningen dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Groningen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na zbiorach pieczarek. Od zatrudnionego oczekuje się szybkiego tempa.

Wymagania:
– energiczność, zapał do pracy
– doświadczenie jest tutaj konieczne
– mile widziana znajomość języka niemieckiego, angielskiego bądź niderlandzkiego
– chęć do podjęcia pracy w Holandii od zaraz na dłuższy czas
– kandydaci sami szukają miejsca do zamieszkania (najlepiej w rejonie Leeuwarden)
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– ubezpieczenie
– miejsce zamieszkania
– legalne sezonowe zatrudnienie
– wynagrodzenie zgodne z holenderskim systemem pracy
– codzienny transport do pracy
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: praca@marvelpc.eu w tytule wpisując: PIECZARKI.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2332h0/

ID ogłoszenia: 285545ec1641c454