10 € brutto/h

Holandia praca sezonowa przy zbiorach pieczarek i pakowaniu bez języka od zaraz, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 12 listopada 2020 00:47

Firma z Venlo poszukuje obecnie kandydatów do podjęcia sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach pieczarek i ich sortowaniu. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego jest możliwe.

Agencja Pracy PM Staffing (KRAZ 17099). Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników oraz pracy tymczasowej. Kandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem u naszych partnerów w Europie Zachodniej – m.in. w Holandii, Belgii, Norwegii…

Praca zbiory pieczarek Holandia
ZADANIA :
-zbiór pieczarek
-pakowanie pieczarek
-dbałość o zachowanie jakości grzybów podczas zbiorów

WYMAGANIA:
-mile widziane doświadczenie przy zbiorze warzyw/owoców, w pracy ogrodniczej/rolniczej
-umiejętności zręcznościowe
NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JEZYKÓW OBCYCH

OFERUJEMY:
-bezpośrednie zatrudnienie (nie agencja pracy)
-pracę na pełen etat z możliwością nadgodzin dla chętnych
-umowę o pracę na warunkach holenderskich
-elastyczne godziny pracy
-płatny urlop
-zapewniamy zakwaterowanie

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij SMS o treści ,,zbiór” pod nr 883 310 218-oddzwonię.

ID ogłoszenia: 1055faa830b46acf

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: MonikaPM
  • Zarejestrowany od: 10 listopada 2020

Inne przedmioty dodane przez MonikaPM

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez MonikaPM »