do ustalenia

Holandia praca sezonowa przy zbiorach truskawek w szklarni bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 1 października 2015 02:58

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach truskawek uprawianych w szklarni. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Stanowisko zarezerwowane jest dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Prace polegają na ręcznym zbiorze truskawek, które są uprawiane w szklarni oraz na uprawie młodych sadzonek.

Wymagania:
– podstawy języka angielskiego bądź niemieckiego
– zatrudniamy jedynie doświadczone osoby
– zaangażowanie w wykonywane obowiązki
– szybkie dostosowanie się do panujących warunków
– elastyczność godzinowa
– sprawne dłonie
– dobre zdrowie
– staranność

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– programy lojalnościowe
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– wsparcie polskojęzycznego koordynatora
– zakwaterowanie
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty
– najchętniej zatrudniamy uczniów i studentów
– transport wewnętrzny
– przejazd do Holandii

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o aplikowanie poprzez stronę: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-szklarni-truskawki-h197.html#1

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-241h8n/

ID ogłoszenia: 291560c6c712b08b