do ustalenia

Holandia praca sezonowa w Horst zbiory pieczarek bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Horst
  • Długość umowy: rok czasu
  • Opublikowany: 24 listopada 2014 00:34

Zatrudnimy od zaraz pracowników sezonowych do pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Ogłoszenie z miasta Horten przy zbiorach pieczarek.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach
Lokalizacja: Holandia, Horten
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Osoba zatrudniona będzie zbierać pieczarki oraz prowadzić ich wstępną segregację.

Wymagania:
– zwinne dłonie
– szybkość
– dobry wzrok
– wyjazd na rok czasu
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania danej pracy
– kandydaci bez lęku wysokości
– wcześniejsze prace przy zbiorach pieczarek będą atutem
– najchętniej zatrudniamy kobiety

Oferujemy:
– pewną i legalną pracę za granicą
– możliwość stałej współpracy z holenderskim pracodawcą
– świadczenia socjalne
– ubezpieczenie i zakwaterowanie
– zapewniamy transport wewnętrzny
– zwroty podatkowe
– wynagrodzenie według stawek wiekowych
– premia za najlepszy zbiór

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV na maila: [rekrutacja zakończona] w tytule proszę wpisać: Pracownik do zbioru pieczarek. Oraz prosimy o umieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21ji6g/

ID ogłoszenia: 43454725d84090a4

9 komentarzy na “Holandia praca sezonowa w Horst zbiory pieczarek bez znajomości języka”

  1. witam nazywam się Angelika Ciągło mam 22 lata od roku szukam pracy za granica jestem zainteresowana tom oferta pracy jestem osobą ambitna szybko ucząca się bez konfliktową bez dzieci jest gotowa do wyjazdu od zaraz proszę o kontakt 570711651 pozdrawiam

  2. witam nazywam się Angelika Ciągło mam 22 lata od roku szukam pracy za granica jestem zainteresowana tom oferta pracy jestem osobą ambitna szybko ucząca się bez konfliktową bez dzieci jest gotowa do wyjazdu od zaraz proszę o kontakt 570711651 pozdrawiam.

  3. pracownik-do-zbioru-pieczarek na 26 listopada 2014 @ 10:22

    nazywam-sie-przemysław-kozowski-jestem-zainteresowany-wyjazdem-do-pracy-przy-zbiorach.
    Mam28lat-bez-nałogów-brak-leku-wysokości-punktualny,dyspozycyjny-chętny-do-pracy
    mój-nr.tel.537695355.woj.pomorskie-Człuchów

  4. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy nawet od zaraz. Mamy chęci do pracy i szybko się uczymy. Prosszę o pilny kontakt. Tel :724737969 E-mail: mango287@wp.pl

  5. Jestem zainteresowany nie mam leku wysokosci prosze o kontakt

  6. Jestem zainteresowany waszą ofertą mam 19 lat jestem ambitny , szybki , wytrzymały , szybko się uczę.Możliwość wyjechania po świętach na tyle ile będzie trzeba a może i na zawsze :). Kontakt mil26@onet.pl

  7. Jestem zainteresowany panstw ogloszeniem mam 18 lat , brak przeciwskazan zdrowotnych , brk leku wysokosci , dyspozycujnosc i punktualnosc , znajomosc jezyka angielskiego . Prosze o odpowiedz .Woj dolnoslaskie

  8. Witam jestem Artur mam 22 lata poszukuje pracy przy zbiorach. Zdrowy szybki i brak leku wysokosci. Tel 572878637

  9. mam 32 lat pracowalem pszy peszarkach com 539559705