do ustalenia

Holandia praca w Alphen bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Alphen
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 30 grudnia 2015 22:10

Od zaraz dam pracę w Holandii dla 5 Polaków bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Oferta z okolic Alphen na produkcji przy pakowaniu kanapek.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Alphen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba pracowników:5

Zadania:
Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie zajmować się pracami produkcyjnymi przy kanapkach. Przykładowe zadania jakie będzie musiał wykonywać pracownik to: pakowanie produktów spożywczych, etykietowanie towarów, kontrolowanie jakości czy obsługiwanie maszyn.

Wymagania:
– należy znać język angielski bądź niemiecki na poziomie komunikatywnym
– gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę oraz pozostania na miejscu przez okres 6 miesięcy
– osoba energiczna, pozytywnie nastawiona do życia
– samodzielne wykonywanie zadań
– wywiązywanie się z obowiązków
– dobry stan zdrowia

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– zatrudnienie na dłuższy okres
– szkolenia wprowadzające
– przyjazną atmosferę
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zakwaterowanie z czynszem opłacanym przez pracownika
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– przejazdy do pracy
– świadczenia socjalne
– pomoc polskich opiekunów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zachęcamy do przesyłania zgłoszenia poprzez stronę: http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/application/form/221349/0/1/

Źródło:

ID ogłoszenia: 2835682c125e9137

4 komentarze na “Holandia praca w Alphen bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz”

  1. witam jestem zainteresowana wyjazdem do pracy prosze o kontakt 791919789

  2. Witam, jestem zainteresowana praca na wyzej wymienionym stanowisku…pozdrawiam Ania

  3. Witam, jestem zainteresowana praca na wyzej wymienionym stanowisku

  4. jestem zainteresowana pracowałam w holandii ponad 2 i poł roku na produkcji

Zostaw odpowiedź do iwona