250-300 euro/mc

Holandia praca w Amsterdamie dla opiekunki dziecięcej bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 grudnia 2014 01:24

Rodzina z Amsterdamu szuka opiekunki do trójki dzieci. Praca w Holandii dla kobiet bez znajomości języka holenderskiego z zakwaterowaniem. Od kandydatki oczekujemy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: 250-300 euro/mc

Zadania:
Do zadań opiekunki należy zajmowanie się trójką dzieci ( dwoje jest w wieku szkolnym). Zatrudniona będzie odprowadzać dzieci do szkoły i je z niej odbierać, będzie również pomagać w odrabianiu prac domowych.

Wymagania:
– odpowiedzialność, zaangażowanie
– doświadczenie przy opiece nad dziećmi
– chęć zamieszkania w Amsterdamie na dłuższy okres
– znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
– przyjazne usposobienie
– wykształcenie pedagogiczne będzie mile widziane
– dobre zdrowie
– osoba energiczna, pomysłowa
– umiejętność rozmawiania z dziećmi

Oferujemy:
– rodzina zapewnia bezpłatny pokój dla opiekunki
– kieszonkowe w wysokości od 250 do 300 euro na miesiąc
– pracę w sprawdzonej rodzinie
– wyżywienie bez ponoszenia dodatkowych kosztów
– dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na maila: j-agusia@hotmail.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-234g72/

ID ogłoszenia: 24354988ca6c2b39