do ustalenia

Holandia praca w Amsterdamie na budowie dla murarza bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 30 grudnia 2015 22:10

Firma budowlana z Amsterdamu poszukuje murarzy bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii w budownictwie przy remontach i wykończeniach. Oferta dla doświadczonych kandydatów.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Wsparcie prac budowlanych na nowym osiedlu holenderskim oraz w domkach szeregowych. Pracownik będzie zajmować się stawianiem ścian z cegieł (murowaniem). Materiał jaki będzie wykorzystywany to cegła klinkierowa.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– brak problemów ze zdrowiem
– mile widziane są osoby znające język angielski, niemiecki bądź holenderski (do wyboru)
– przyjazd samochodem będzie atutem
– prawo jazdy kat.B
– posiadanie przebytego kursu bezpieczeństwa VCA bądź SCC będzie atutem
– zatrudniamy jedynie kandydatów z doświadczeniem

Oferujemy:
– miejsce do zamieszkania
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– podpisanie kontraktu na holenderskich warunkach
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– wsparcie polskiego koordynatora
– niezbędne elektronarzędzia do pracy

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem strony: http://www.pracuj.pl/praca/murarz-amsterdam-holandia,oferta,4310252

Źródło:

ID ogłoszenia: 20356841bcf25ea5

2 komentarze na “Holandia praca w Amsterdamie na budowie dla murarza bez znajomości języka”

  1. Szukam pracy przy remontach 6lat praktyki

  2. witam mam pojęcie na teat budowalnki pracowałem przy wykończeniach wnętrz 3 lata malowałem ciełem płyty montowałem kładłem masę szpachlową fizeline mieszkam na terenie holandii w Helmond +31 645 862 228