do ustalenia

Holandia praca w Cadzand przy sprzątaniu pokoi bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Cadzand
  • Opublikowany: 5 stycznia 2015 01:51

Kierownik hotelu z Cadzand szuka od zaraz osób do pracy w Holandii przy sprzątaniu pomieszczeń. Oferta dla osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania
Lokalizacja: Holandia, Cadzand
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy dbanie o nienaganną czystość powierzonych jej pomieszczeń. Sprzątaczka hotelowa codziennie zmienia w pokojach pościel i ręczniki.

Wymagania:
– szybkość, energiczność
– dokładne wypełnianie zadań
– umiejętność szybkiego ścielenia łóżka
– angielski w stopniu komunikatywnym
– uczciwość, dyskrecja, zaangażowanie
– umiejętność ustalenia kolejności poszczególnych czynności
– posiadanie zmysłu organizacyjnego
– łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
– ogólna sprawność fizyczna i ruchowa

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– zapewniamy pokój mieszczący się na terenie hotelu
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w politykę hotelu
– szkolenia BHP

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: pollux.strzelce@pollux-international.eu w tytule proszę wpisać: Hotel.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-sprzatanie-hoteli-w-cadzand-od-zaraz-id259219.html

ID ogłoszenia: 21354a9d713a4ef0

2 komentarze na “Holandia praca w Cadzand przy sprzątaniu pokoi bez znajomości języka”

  1. Jestem zainteresowana państwa ogloszeniem. Mam 20 lat jestem osoba pracowita. Proszę o kontakt na nr 605604127 albo e-mail Alicja.grylak@onet.pl

  2. alusiaa2222 na 17 stycznia 2015 @ 16:23

    Jestem zainteresowana państwa ogloszeniem. Mam 20 lat jestem osoba pracowita. Proszę o kontakt na nr 605604127 albo e-mail Alicja.grylak@onet.pl