do ustalenia

Holandia praca w hurtowni na magazynie przy pakowaniu wędlin Beilen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beilen
  • Opublikowany: 5 listopada 2014 22:30

Hurtownia spożywcza z Beilen od zaraz szuka osób do pracy w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu wędlin. Oferta aktualna od 30 listopada do 20 grudnia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Beilen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: 855

Zadania:
Do zadań pracownika należy pakowanie produktów spożywczych, takich jak wędliny. Zatrudniony jest zobowiązany również do dbania o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
– chęć wyjazdu za pracą do Holandii
– od pracowników oczekujemy zaangażowania w wykonywane obowiązki
– możliwość wyjazdu przed świętami
– sprawne dłonie
– szybkie wykonywanie czynności
– osoba energiczna, pełna entuzjazmu

Oferujemy:
– darmowy transport z Polski do Holandii i powrotny po zakończonej umowie
– zapewniamy nadgodziny dla osób chcących sobie dorobić
– oferta aktualna również dla studentów
– codzienny dojazd d i z pracy
– na miejscu pomoc polskich koordynatorów
– miejsce zamieszkania
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– zatrudnienie na 3,5 tygodnia
– start już 30 listopada

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://www.pracuj.pl/praca/pakowacz-beilen,oferta,3632391

ID ogłoszenia: 177545a5e9c03aae

13 komentarzy na “Holandia praca w hurtowni na magazynie przy pakowaniu wędlin Beilen”

  1. Witam.Razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane podjęciem pracy.Jesteśmy młode,energiczne,chętnie podejmujemy nowe wyzwania.Pozdrawiamy!

  2. Anna Grubba na 8 listopada 2014 @ 14:28

    ID 177545a5e9c03aae

    jestem zainteresowana pracą, proszę o kontakt

  3. Witam, jestem zainteresowany wyjazdem do pracy nawet od zaraz.
    536490567

  4. Jesteśmy zainteresowani tą ofertą prace możemy podjąć od zaraz z chłopakiem . Jesteśmy odpowiedzialni i z duża motywacją do pracy

  5. Małgorzata na 10 listopada 2014 @ 21:59

    Witam.Jestem zainteresowana i chętna do podjęcia pracy

  6. Mariusz Justyna na 11 listopada 2014 @ 17:18

    Jestesmy zainteresowani oferta, pracowalismy na produkcji 3 lata, posiadamy numery sofi, prosimy o kontakt.

  7. praca przy pakowaniu wędlin na 12 listopada 2014 @ 11:26

    Jestem zainteresowana ta praca jestem w holandii. Pracowałam juz na produkcji proszę o kontakt

  8. W związku z wyżej wymienionym ogłoszeniem jestem zainteresowany pracą u was. Mam 20 lat jestem energiczny, gotowy do pracy, sumienny, aktualnie uczę się, szukam pracy dorywczej. Czekam na odpowiedź.

  9. W związku z wyżej wymienionym ogłoszeniem jestem zainteresowany pracą u was. Mam 20 lat jestem energiczny, sumienny, gotowy do pracy. Aktualnie uczę się, szukam pracy dorywczej. Czekam na odpowiedź.

  10. faber halina alicja na 13 listopada 2014 @ 15:41

    SZANOWNI PANSTWO. Jestem zainteresowana ta praca . W Holandi moge zostac dluzej.Pozdrowienia.

  11. Witam razem z chlopakiem jestesmy zainteresowani panstwa oferta,mozemy zaczac od zaraz,obecnie jestesmy w holandii mamy doswiadczenie. Prosimy o kontakt pod nr.tel+31 649 912 975.

  12. Szanowni Państwo jestem zainteresowany tą pracą od zaraz mogę zostać na dłużej.Pozdrawiam

  13. Witam! Jestem zainteresowana pracą w Holandii,posiadam nr.SOFI .Pracowałam wcześniej przy zbiorze aronii . Mój tel.664 869 907