13,03 € brutto/h

Holandia praca od zaraz w Lelystad bez znajomości języka produkcja rowerów 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Lelystad
  • Długość umowy: 6 miesięcy lub dłużej
  • Opublikowany: 16 listopada 2020 02:42

Zatrudnienie w fabryce z Lelystad bez znajomości języka na produkcji przy montażu rowerów. Aktualna od zaraz praca w Holandii dla Polaków z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lelystad.

Wynagrodzenie: 13,03 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na linii montażowej rowerów, gdzie zadaniem będzie składanie części rowerowych, a także ich montowanie, sortowanie i na końcu pakowanie.

Wymagania:

  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z językiem angielskim;
  • posiadanie prawa jazdy;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • mile widziane będzie posiadanie numeru SOFI;
  • zaletą będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 6 miesięcy z opcją przedłużenia;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę w systemie dwuzmianowym;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • na miejscu wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na produkcji w Holandii mogą zgłaszać się poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-montaz-rowerow/holandia-lelystad/15344407

ID ogłoszenia: 9815f9027adbd961

1 odpowiedź na “Holandia praca od zaraz w Lelystad bez znajomości języka produkcja rowerów 2020”

  1. KrzysztofRodak na 13 listopada 2020 @ 00:20

    Jestem zaiteresowany tom pracom od zaraz