do ustalenia

Holandia praca w ogrodnictwie bez znajomości języka Amsterdam od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 12:54

Od zaraz szukamy ogrodników do pracy w Holandii, Amsterdam. Stanowisko przy pielęgnowaniu kwiatów w ogrodnictwie bez znajomości języka holenderskiego. Oferta dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– sadzenie i przesadzanie roślin
– nawożenie, zawadnianie, pielenie
– oczyszczanie cebulek kwiatowych
– prace wykonywane są przy kwiatach oraz przy warzywach
– plewienie
– inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:
– wyjazd od zaraz
– zręczność, punktualność
– znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
– samodzielne wykonywanie zadań
– dobre zdrowie
– brak alergii na pyłki
– energiczność, pozytywne nastawienie

Oferujemy:
– podpisanie umowy w Polsce
– pracę w sprawdzonej firmie
– wynagrodzenie zgodne z holenderskim systemem pracy
– miejsce do zamieszkania i ubezpieczenie
– w razie potrzeby możliwość kontaktu z polskim koordynatorem
– wprowadzenie w system działania firmy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: biuro@marvelpc.eu z tematem: OGRODNICTWO.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-248010/

ID ogłoszenia: 46355cc72261c8c8