do uzgodnienia

Holandia praca w ogrodnictwie bez znajomości języka Dronten od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 listopada 2016 00:15

Aktualna propozycja zatrudnienia w szklarni z Drontem przy pielęgnacji chryzantem. Ogrodnictwo – od zaraz oferta pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Lokalizacja: Dronten, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni przy chryzantemach
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie czynności zleconych przez pracodawcę w zależności od zapotrzebowania

Wymagania:

  • chęć do podjęcia pracy
  • pracowitość
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy chryzantemach
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy u rzetelnego i sprawdzonego pracodawcy
  • opiekę polskiego konsultanta na miejscu
  • bezpłatny transport do pracy
  • dobre zarobki
  • miejsce do zamieszkania
  • ubezpieczenie dla pracowników

Aplikacja:

Szanowni kandydaci jeśli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń wraz z CV na adres e-mail: biuro@goodjob.com.pl z dopiskiem „chryzantemy” w tytule.

Źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/pracownik-szklarni-holandia-praca-przy-chryzantemach-w-ogrodnictwie-dronten/

ID ogłoszenia: 749582ca90b93961