stawka wiekowa

Holandia praca w ogrodnictwie od zaraz przy kwiatach bez języka Den Haag

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Den Haag
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 11 maja 2017 01:14

Oferta zatrudnienia w szklarni z Den Haag przy chryzantemach i orchideach. Od zaraz praca Holandia w ogrodnictwie przy kwiatach dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Lokalizacja: Den Haag, Holandia

Start: od zaraz

Zarobki: stawka wiekowa – od 7,54 do 9,43 euro za godzinę brutto, dodatki urlopowe, wakacyjne oraz płatne extra nadgodziny

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pielęgnowaniu kwiatów w szklarni
  • zadaniem pracownika będzie sadzenie, obrywanie pączków oraz sortowanie roślin

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • brak problemów ze zdrowiem, zwłaszcza alergii
  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • własna pościel, ubrania robocze oraz buty

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres 4 miesięcy z perspektywą przedłużenia
  • dobre zarobki, wypłacane raz w tygodniu
  • dużą ilość godzin tygodniowo – około 38
  • płatne zamieszkanie za 87,50 euro miesięcznie w komfortowych mieszkaniach z wyposażoną kuchnią i łazienką oraz dostępem do internetu i polskiej telewizji
  • pomoc i wsparcie w załatwianiu wszelkich spraw formalnych
  • darmowe przejazdy pracy
  • płatne ubezpieczenie zdrowotne za 22,14 euro tygodniowo z możliwością odzyskania części poniesionych kosztów po zakończeniu roku podatkowego

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail:

holandia@bispol.com

Źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/pielegnacja-kwiatow/

ID ogłoszenia: 758591238250ddf5