do uzgodnienia

Holandia praca w ogrodnictwie 2017 od zaraz przy kwiatach bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 17 marca 2017 01:45

Ogrodnictwo – praca w Holandii przy pielęgnacji kwiatów doniczkowych. Oferta zatrudnienia od zaraz dla pracowników bez znajomości języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce: Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w szklarni przy kwiatach doniczkowych
  • zadaniem pracownika będzie pielęgnowanie, segregacja oraz pakowanie roślin

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • ważne prawo jazdy kat.B będzie dużą zaletą
  • motywacja i chęć do nabywania nowych umiejętności
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • darmowe do pracy i z powrotem
  • zatrudnienie w Holandii od zaraz na dłuższy okres
  • pracę bez znajomości języka i doświadczenia
  • miejsce do zamieszkania oraz ubezpieczenie
  • dobre zarobki wypłacane na konto w terminie
  • pomoc w organizacji transportu do Holandii oraz wsparcie polskiego
  • konsultanta
  • szansę na zdobycie doświadczenia w ogrodnictwie
  • dodatki na urlop i wakacje

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o kontaktowanie się z biurem:

Lublin
ul. Hempla 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-kwiatach-doniczkowych-id447117.html

ID ogłoszenia: 26058caf0d733104