10, 24€ plus dodatki

Holandia praca w ogrodnictwie od zaraz przy kwiatach w Wassenaar 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wassenaar
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: 4 msc
  • Opublikowany: 27 marca 2021 01:34

Aktualna od zaraz oferta pracy w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach szklarniowych na terenie Wassenaar. Ogłoszenie 2021 ze znajomoscią języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Dla jednego z naszych holenderskich klientów poszukujemy zmotywowanych pracowników.

Gdzie będziesz pracował ??

W firmie, która dostarcza kwiaty doniczkowe oraz drzewa ogrodowe.

Praca w Wassennar kolo Leiden / 40 godzin pracy.

Możiwość nadgodzin. Praca na parę miesięcy z możliwością pozostania na innych ofertach.

Opis stanowiska:

Praca : połowę na magazynie, połowę na zewnątrz.

Zakres obowiązków:

* zbieranie zamówień – order picking

* pakowanie produktów

* przygotowanie do dystrybucji

*przesadzanie kwiatów

*układanie kwiatów na racjach i następnie na wózki

*zbieranie kwiatów z pola

Wymagania: * Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego.

Oferujemy:

*legalną i stabilną pracę,

*miesięczne wynagrodzenie zgodne z holenderskim układem zbiorowym pracy ( CAO),

*opiekę polskich koordynatorów, ubezpieczenie,

*transport – przez cały okres pobytu,

*pracę w sympatycznym zespole,

*dodatek wakacyjny odkładany z każdej godziny pracy.

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

– zakwaterowanie – Noordwijk lub Leiden – 90e/tydzień

– ubezpieczenie – 25, 50e/tydzień

Wynagrodzenie:

wynagrodzenie miesięczne.

Zainteresowane osoby proszę o przysłanie swojego CV na adres e-mail:
daria.jenerowicz@holandiajobs.pl wraz z dopiskiem „Praca przy kwiatach Holandia”

ID ogłoszenia: 564605e1ba9e97e2

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez DariaRekrutacja

Ostatnie przedmioty dodane przez DariaRekrutacja »