9,16 euro za godz.

Od zaraz Holandia praca sezonowa w ogrodnictwie przy kwiatach bez języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 14 października 2015 18:07

Od zaraz poszukujemy kandydatów do pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w Venlo w ogrodnictwie przy pielęgnowaniu kwiatów uprawianych w szklarni.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: 9,16 euro za godz.
Numer referencyjny: H/020

Zadania:
Pracownik ścina kwiaty w ilości 25 sztuk i tworzy z nich bukiety, które układa w wiaderku.

Wymagania:
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– należy znać język angielski bądź niemiecki w stopniu podstawowym
– zatrudniamy pracowników z doświadczeniem
– ukazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
– osoba kontaktowa, energiczna
– szybkie dostosowanie się do nowych warunków pracy
– prawo jazdy na samochód osobowy

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– pracę w renomowanej firmie
– programy lojalnościowe dla pracowników
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty aplikacyjne
– najchętniej zatrudniamy studentów i uczniów pełnoletnich
– przejazd do Holandii
– pracownikom zapewniamy transport do pracy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-szklarni-kwiaty-gerbery-h020.html#1

ID ogłoszenia: 95561e731b38971