do ustalenia

Holandia praca w ogrodnictwie przy papryce Haga w szklarni bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: minimum pół roku
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 21:36

Aktualnie szukamy kobiet bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Zatrudnienie z Hagi w ogrodnictwie przy pielęgnowaniu papryki uprawianej w szklarni.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Haga
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywa się w szklarni i polega na pielęgnowaniu papryki. Do zadań zatrudnionej będzie należało podcinanie liści, podwiązywanie sadzonek i stabilizacja łodygi aby się nie uginała pod ciężarem rosnących warzyw.

Wymagania:
– angielski na poziomie komunikatywnym
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– elastyczność godzinowa
– umiejętność szybkiego dostosowania się do różnych stanowisk pracy
– dokładność, staranność
– brak lęku wysokości
– dobre zdrowie
– przyjazd samochodem będzie mile widziany
– gotowość do pozostania w Holandii na minimum 6 miesięcy

Oferujemy:
– pracę bez znajomości języka urzędowego i doświadczenia
– możliwość zdobycia nowych kwalifikacji
– legalną pracę na ponad pół roku
– miejsce zamieszkania w domkach 2-4 osobowych
– pomagamy w kwestiach formalnych takich jak na przykład wyrobienie numeru SOFI
– na miejscu pomoc polskich opiekunów

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy rejestracje za pośrednictwem strony: www.iwork.com.pl/formularz-zgloszeniowy.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-235b0l/

ID ogłoszenia: 42654cfb91ea041d

1 odpowiedź na “Holandia praca w ogrodnictwie przy papryce Haga w szklarni bez języka”

  1. szukam pracy ,,mam 42l..dyspozycyjna ,pracowita i odpowiedzialna,,mam doswiadczenie w rolnictwie