do ustalenia

Holandia praca w ogrodnictwie przy pielęgnowaniu kwiatów bez języka Emmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Emmen
  • Opublikowany: 23 października 2015 00:15

Dam pracę w Holandii dla Polaków przy pielęgnowaniu roślin szklarniowych bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w Emmen w ogrodnictwie na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Emmen, Beetgum
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: SZK/GRAT/10/HOL

Zadania:
– wykonywanie prostych czynności magazynowych
– pielęgnowanie roślin rosnących w szklarni (podlewanie, przesadzanie, nawożenie, zbieranie)
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– doświadczenie w pielęgnowaniu kwiatów (gerbery) oraz warzyw (pomidory, ogórki) będzie mile widziane
– podjęcie pracy na 3 miesiące
– najchętniej zatrudniamy studentów
– należy porozumiewać się w języku angielskim, niemieckim bądź holenderskim na poziomie komunikatywnym
– konto walutowe
– zatrudniamy jedynie osoby bez nałogów
– bez problemów ze zdrowiem

Oferujemy:
– chętnym zapewniamy stałą współpracę
– pomoc na miejscu
– wsparcie polskich opiekunów
– zapewniamy pomoc administracyjną
– w razie konieczności pomagamy znaleźć dobre miejsce do zamieszkania
– satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres mailowy: marek@ewfpraca.eu
Należy dołączyć odpowiednią klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/holandia-praca-w-szklarni-3027148.html

ID ogłoszenia: 41556295a50b76f8

4 komentarze na “Holandia praca w ogrodnictwie przy pielęgnowaniu kwiatów bez języka Emmen”

  1. Witam proszę o kontakt telefoniczny jestem zainteresowany ofertą pracy mam 19lat , 518904619

  2. Witam lubię pracować przy roślinach proszę o kontakt mam 54 lata od siedemnastu lat pracuję w Holandii sezonowo w ogrodnictwie tel. 790348130

  3. Magdalena Łukasz na 5 listopada 2015 @ 15:59

    Witam, jesteśmy zainteresowani ofertą pracy obecnie przebywamy w Holandii proszę o kontakt telefoniczny 607983791

  4. Jolanta Dąbrowska na 8 listopada 2015 @ 17:46

    Witam. Jestem osobą pracowitą i mam doświadczenie w ogrodnictwie.