9.59 / h

Holandia praca w ogrodnictwie przy pomidorach bez języka, Horst 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Horst
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Tymczasowa
  • Opublikowany: 8 maja 2018 06:37

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii w ogrodnictwie przy pomidorach na terenie Horst. Zatrudnienie 2018 przy zbiorach, podcinaniu pędów, usuwaniu liści etc.

Poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko: produkcja pomidorów w miejscowości Horst, niedaleko Venlo. (Nr. ref.:20)

Obowiązki:

-zbieranie plonów,
-uszczykiwanie pędów,
-podcinanie i obniżanie,
-usuwanie liści.

Nasze oczekiwania:
-znajomość języka angielskiego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem,
-doświadczenie w pracy w szklarni również będzie atutem,
-gotowość do pracy w wysokiej temperaturze (szklarnia),
-dyspozycyjność na dłuższy ores czasu.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-pomoc w organizacji zakwaterowania oraz dojazdu do pracy,
-miłą atmosferę w pracy oraz możliwość uzyskania cennego doświadczenia.

Jesteś zainteresowany/a? Wyślij swoje CV na e-mail: rekrutacja@olexywork.pl w tytule wpisując numer referencyjny oferty.

ID ogłoszenia: 5125af22c0b752ca

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Olexy Recruitment

Ostatnie przedmioty dodane przez Olexy Recruitment »