do uzgodnienia

Holandia praca w ogrodnictwie przy pomidorach bez języka od zaraz Bleiswijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 listopada 2016 19:14

Poszukujemy pracowników szklarniowych  bez języka do pracy w Holandii przy uprawie pomidorów. Ogłoszenie zatrudnienia  z Bleiswijk w ogrodnictwie od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Lokalizacja: Bleiswijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w szklarni przy uprawie i pielęgnacji pomidorów
  • pracownik będzie miał za zadanie obrywanie i ścinanie liści oraz okręcanie i opuszczanie plantów

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy na dłuższy okres
  • chęć do podjęcia pracy
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony lub na stałe
  • zamieszkanie w firmowych mieszkaniach lub hotelu
  • dobre wynagrodzenie
  • wsparcie w załatwianiu dokumentów
  • transport do pracy
  • umowę na warunkach holenderskich
  • ubezpieczenie
  • opiekę koordynatora

Aplikacja:

Kandydatów, których zainteresowała powyższa oferta pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

r.jakubowski@beetsma.p

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-szklarniowy-pomidory-3565136.html

ID ogłoszenia: 67158384d399a64c

2 komentarze na “Holandia praca w ogrodnictwie przy pomidorach bez języka od zaraz Bleiswijk”

  1. Witam jestem zainteresowany praca w szklarni przy pomidorach.Prace podejme od zaraz.Prosze o kontakt meilowy.Pozdrawiam

  2. Witam. Byla by mozliwosc pracy dla 3 osob od stycznia? Pozdrawiam