9,92€ br/h

Holandia praca w ogrodnictwie przy sadzonkach na szklarni i hali dla kobiet, Lottum

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Lottum
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: 12 tygodni
  • Opublikowany: 28 marca 2019 03:55

Agencja dla klienta z Lottum poszukuje kobiet chętnych do pracy w Holandii w ogrodnictwie. Zatrudnienie przy sadzonkach w szklarni lub na hali. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku PRACOWNIK SZKLARNI/HALI.

Miejsce pracy: Lottum, Holandia

Zakres obowiązków:
Sadzenie i cięcie młodych sadzonek na hali, przesadzanie sadzonek, robienie zamówień i odchwaszczanie na szklarni, czasami praca na zewnątrz.

Wymagania:
– Doświadczenie na ww. stanowisku (mile widziane)
– Znajomość języka angielskiego (mile widziana)
– Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)
– Odpowiedzialność, dokładność
– Motywacja do pracy

Oferujemy:
– Wynagrodzenie w wysokości 9,92€ br/h
– Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
– Zakwaterowanie w pok. 2-osobowych z darmowym Wi-Fi i polską TV. Koszt: 73€/mc
– Ubezpieczenie
– Stałą opiekę polskiego koordynatora
– Pomoc w organizacji wyjazdu