do ustalenia

Holandia praca w Oudenbosch dla par bez języka przy pakowaniu warzyw

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oudenbosch
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 29 października 2014 00:41

Przetwórnia spożywcza z Oudenbosch aktualnie szuka par do pracy w Holandii przy pakowaniu warzyw i owoców. Oferta bez znajomości języka na linii produkcyjnej. Zatrudnienie na 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Oudenbosch
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy stanie przy linii produkcyjnej i kontrolowanie jakości produktów. Pracownik będzie pakować do specjalnie przygotowanych opakowań warzywa i owoce, które spełniają odpowiednie normy.

Wymagania:
– przestrzeganie zasad BHP
– schludność, odpowiedzialność, punktualność
– możliwość wyjazdu do Holandii na pół roku
– osoby niekarane
– wytrzymałość fizyczna
– sprawne dłonie, wyostrzony wzrok

Oferujemy:
– podpisanie holenderskiej umowy o pracę
– zapewniamy ubezpieczenie
– oferujemy miejsce zamieszkania
– na miejscu pomoc polskich opiekunów
– wdrożenie w system firmy
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie CV na maila: info-flex@wp.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pary-do-pakowania-i-sortowania-warzyw-id250778.html

ID ogłoszenia: 717545011b0e6390

3 komentarze na “Holandia praca w Oudenbosch dla par bez języka przy pakowaniu warzyw”

  1. Witam
    Razem z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Spełniamy wszystkie zamieszczone wymagania i jesteśmy gotowi do podjęcia pracy od zaraz. Bardzo proszę o kontakt pod nr tel. +48 693274796

  2. andziulka23 na 3 listopada 2014 @ 18:39

    Witam.
    Wraz z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowaniu Państwa oferta. Spełniamy wszystkie wymagania, Bardzo proszę o kontakt. Zostawiam Państwu nr tel. 519063347.
    Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

  3. Witam Razem z chlopakiem jestesmy obecnie w holandii,pilnie poszukujemy pracy,jestesmy bardzo zainteresowani Panstwa oferta,spelniamy wszystkie warunki,jestesmy gotowi podjac prace od zaraz. Bardzo prosze o kontakt pod nr tel.+31649912975