10.00

Holandia praca w przemyśle jako piaskarz (Eindhoven i Amsterdam)

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven, Amsterdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Dłuższa współpraca
  • Opublikowany: 10 listopada 2017 04:47

Aktualnie poszukiwani pracownicy przemysłowi do pracy w Holandii na stanowisku piaskarza przy wygładzaniu powierzchni metalowych.

Poszukiwanie osoby do pracy na stanowisku PIASKARZ w okolicy Eindhoven i Amsterdamu.

Zakres obowiązków:

Wygładzanie powierzchni przedmiotów metalowych w celu usunięcia przylegającej; zgorzeliny, piasku, farby, smoły, rdzy i zabrudzeń;
Wykańczanie za pomocą urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej (piasek, żwir etc.);
Zabezpieczenie określonego obszaru obiektu przed ścieraniem;
Regulacja zaworów, ciśnienia i składu mieszanki ściernej urządzenia;
Piaskowanie różnych elementów

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym;
Zdolność sprawdzania gtowych części w celu zapewnienia zgodności ze specyfikacjami;
Umiejętność pracy z różnego rodzaju sprzętem i materiałami ściernymi (piaskarka etc.)

Zapewniamy:

Wynagrodzenie, wypłacane tygodniowo;
€10/h ,możliwość nadgodzin , premii i bonusów;
Zakwaterowanie, transport do pracy;
Legalną umowę opartą na holenderskich warunkach;
Możliwość długofalowej współpracy;
Organizujemy szkolenia VCA ( płatne €200);
Praca w okolicach Eindhoven i Amsterdamu

Wszystkie osoby zainteresowane oferta prosimy o przesylanie swojego CV w j. polskim, angielskim na adres: zuza@dailytalents.nl

ID ogłoszenia: 5535a04628cc90f1

Brak tagów