stawki wiekowe

Holandia praca w Ridderkerk na produkcji dla kontrolera jakości od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ridderkerk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 20 listopada 2014 02:04

Szukamy od zaraz osób do pracy w Holandii. Oferta z Ridderkerk przy kontrolowaniu jakości warzyw i owoców. Zatrudnienie na pół roku z językiem angielskim.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Ridderkerk, Zwaagdijk
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Praca produkcyjna, w której zatrudniony jest odpowiedzialny za kontrolowanie jakości warzyw i owoców. Pracownik będzie przeprowadzać testy trwałości oraz akceptować bądź odrzucać produkty.

Wymagania:
– język angielski bądź holenderski w stopniu minimum dobrym
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku jest konieczne
– chęć do pracy zespołowej
– osoba potrafiąca samodzielnie podejmować decyzje
– szybkość reagowania
– spostrzegawczość, zręczność, punktualność
– dobre zdrowie
– możliwość natychmiastowego wyjazdu
– gotowość do pozostania za granicą na okres 6 miesięcy

Oferujemy:
– legalną pracę według holenderskich zasad
– dobre wynagrodzenie zależne od wieku (6-9,09 euro/h brutto)
– zapewniamy ubezpieczenie w cenie 18,90 euro za tydzień
– miejsce zamieszkania płatne 86,45 euro co tydzień
– szkolenia pracownicze
– ulgi podatkowe
– pracę od zaraz na 6 miesięcy
– dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: Holandia@eurowork.net.pl w tytule proszę wpisać: Pracownik kontroli jakości (warzywa).

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-warzywa-owoce-z-jangielskim-id253767.html

ID ogłoszenia: 889546cff5c679e5

1 odpowiedź na “Holandia praca w Ridderkerk na produkcji dla kontrolera jakości od zaraz”

  1. Witam Serdecznie
    Mam na imię Paweł i jestem zainteresowany państwa ofertą pracy .
    Na początek coś o mnie jestem osobą rozmawiającą komunikatywnie w języku angielskim ponadto ostatnio zacząłem również kurs języka holenderskiego.
    Posiadam prawo jazdy oraz auto wiec z dojazdem do pracy nie ma problemu. mieszkam w Hoogkarspel nie daleko Enkhuizen .
    Mam również własne ubezpieczenie, Sofi numer, uprawnienia na wózki widłowe ( holenderskie) oraz duże doświadczenie magazynowe, zdobyte zarówno w Holandii jak i w Polsce .
    Mój najważniejsze atut to chęci do pracy, pracowitość oraz dyspozycyjność od zaraz .

    Więcej informacji zamieszczam w CV oraz udzielam telefonicznie 0685-023-425 oraz pawel123.84@wp.pl

    Pozdrawiam Paweł