9,59/9,11/h brutto

Holandia praca w szklarni przy kwiatach od zaraz ogrodnictwo 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Steenbergen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2018 06:57

Agencja rekrutacyjna poszukuje od zaraz pracowników do sezonowej pracy w Holandii przy kwiatach (orchidee). Zatrudnienie 2018 w ogrodnictwie na terenie szklarni bądź na produkcji.

Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10960.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: pracownik szklarniowy

Obowiązki
Pracownik szklarniowy, produkcyjny
Praca na szklarni bądź produkcji,

Wymagania
– Motywacja do pracy;
– Mile widziane doświadczenie w pracach szklarniowych;
– Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
– Dyspozycyjność na min. 3 miesiące;
– Znajomość języka angielskiego nie wymagana.

Oferujemy
– Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy zapewnione przez pracodawcę;
– Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione przez pracodawcę;
– Transport do pracy zapewniony przez pracodawcę;
– Możliwość długotrwałej współpracy;
– Wynagrodzenie 9,59/9,11/h brutto/;
– Opiekę polskich koordynatorów.

Zainteresowanych bardzo proszę o wysłanie CV na adres :

olga@holandiajobs.pl
503010347

ID ogłoszenia: 6375ad6fa6332c1c