do ustalenia

Holandia praca w szklarni przy pomidorach bez znajomości języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Opublikowany: 13 marca 2015 00:10

Dam pracę w Holandii dla pracownika sezonowego bez znajomości języka holenderskiego. Oferta z Hagi przy pielęgnowaniu i zbiorach pomidorów w ogrodnictwie.

Stanowisko: pracownik przy pomidorach
Lokalizacja: Holandia, Haga
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pielęgnowanie pomidorów
– okręcanie pomidorków wokół sznurka
– obrywanie kwiatków pomidora (regulacja trosów)
– cięcie liści
– ścinanie owoców
– zrywanie pojedynczych sztuk

Wymagania:
– poszukujemy osób z doświadczeniem przy pracach z pomidorami szczególnie przy takich czynnościach jak: Zakken, Draaien, Snoeien
– chęć do podjęcia pracy za granicą
– posiadanie dużej ilości motywacji i zaangażowania
– możliwość wyjazdu na dłużej
– sprawne dłonie
– pozytywne nastawienie do ludzi
– energiczność, żywiołowość
– szybkość uczenia się
– wcześniejsze prace w szklarni

Oferujemy:
– podpisanie umowy o pracę na holenderskich warunkach
– dodatki do pracy
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– miejsce zamieszkania
– codzienny dojazd do pracy
– pracę bez znajomości języka obcego
– pomoc polskich opiekunów

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przejść na stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-szklarni-z-pomidorami-2666687.html

ID ogłoszenia: 806550200825eae7

6 komentarzy na “Holandia praca w szklarni przy pomidorach bez znajomości języka Haga”

  1. sylwester leszczyński na 13 marca 2015 @ 18:43

    jestem zainteresowany pracowałem już w holandii w szklarniach mój numer telefonu 501249997 lub +31683426845

  2. praca w szklarni przy pomidorach bez znajomości języka Haga

  3. pracowałem w holandi mam numer sofi i posiadam swój samochód,jestem dyspozycyjny i punktualny i komunikatywny

  4. Witam jestem zainteresowany tom pracom przy pomidorach,bez nałogów wytrzymałość bardzo dobra proszę o kontakt 667653258.

    E mail golebiepzhgp0355@wp.pl

  5. Witam jestem zainteresowany praca jestem mlody silne bez nalogow pracowity i gotow do wyjazdu prosze o kontakt 697847702

  6. mam doświadczenie w pomidorach i ogórkach w nolandi moj numer tel,+48607941408