4,09-9,00 euro/h brutto

Holandia praca w Tilburg przy pakowaniu elektronik od zaraz z j. angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: do 21 grudnia 2014r.
  • Opublikowany: 9 listopada 2014 04:06

Od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu sprzętu elektronicznego. Oferta z Tilburga dla pakowacza z językiem angielskim, bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: 4,09-9,00 euro/h brutto

Zadania:
Zatrudniony będzie się zajmować pakowaniem sprzętu elektronicznego oraz kontrolowaniem jakości produktów. Zatrudnienie odbywa się w centrum logistycznym.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– szybkość wykonywania zadań
– osoba energiczna
– pozytywne nastawienie do życia
– chęć do pracy za granicą
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego
– osoba niekarana z zaświadczeniem do wglądu

Oferujemy:
– pracę od zaraz na holenderskich warunkach
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zatrudnienie do 21 grudnia 2014 roku
– płatne miejsce zamieszkania
– ubezpieczenie odpłatne
– transport wewnętrzny
– możliwość wyuczenia się nowych rzeczy
– pracę w międzynarodowym zespole

Aplikacja:
Aplikację proszę kierować na maila: dorota.grabowska@pran.pl w treści proszę umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowacz-pakowanie-sprzetu-elektronicznego-w-centrum-logistycznym-oferta-z-jangielskim-2563130.html

ID ogłoszenia: 937545ed39313f9b