do ustalenia

Holandia praca w Tilburgu na produkcji serów od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 8 października 2015 00:47

Aktualnie szukamy kandydatów bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii na produkcji w fabryce. Ogłoszenie z Tilburga przy pakowaniu serów i kontrolowaniu ich jakości.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik prócz pracy produkcyjnej przy taśmie polegającej na pakowaniu będzie również przenosić bloki serów na palety oraz zajmować się ich goleniem.

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia będzie atutem
– dobra znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
– prawo jazdy na samochód osobowy
– zdolności techniczne umożliwiające sprawną obsługę maszyn produkcyjnych

Oferujemy:
– zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie
– zdobycie nowego doświadczenia
– pracę na dłuższy okres
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– możliwość zdobycia podwyżki
– miejsce do spania (czynsz opłacany przez pracownika)
– ubezpieczenie
– przejazdy do pracy
– pomoc rezydentów

Aplikacja:
Odbywa się za pośrednictwem strony: stronie www.tnsgroup.pl (https://tnsgroup.es-candidate.com/application/form/207722/0/1/) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24c0mk/

ID ogłoszenia: 42456158f09b3859

2 komentarze na “Holandia praca w Tilburgu na produkcji serów od zaraz bez znajomości języka”

  1. renata lepkowska na 8 października 2015 @ 09:04

    witam na imie mam renata poszukuje pracy jestem bardzo zainteresowana wasza oferta prosze o telefon +48887201010 pracowalam juz w holandi przy pieczarkach mam juz rowniez numer sofi wyrobiony.

  2. Witam nazywam sie Zofia Zielinska mieszkam w Tilburgu i szukam pracy na 16 listopada 2015 @ 10:54

    Mieszkam w Tilburgu i szukam pracy