13€

Holandia praca w Tilburgu od zaraz jako spawacz MIG / MAG 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: Od już
  • Długość umowy: Stała (możliwy kontrakt)
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 stycznia 2021 00:31

Od zaraz dla spawaczy MIG-MAG w rejonie Tilburga możliwa do podjęcia praca w Holandii. Zatrudnienie w firmie przemysłowe przy spawaniu różnego rodzaju materiałów.

PRACA DLA SPAWACZY MIG /MAG!

LOKALIZACJA : Tilburg

OPIS STANOWISKA :

– Spawanie różnego rodzaju materiałów
– Praca produkcyjna

WYMAGANIA :

– Doświadczenie spawacza Mig/Mag poziom 1 i 2
– Ważne papiery spawacza mile widziane / nie wymagane
– Własne zakwaterowanie
– Własny transport do i z pracy
– Znajomość języka obcego

OFERUJEMY :

– Tygodniowy system wynagrodzeń
– Możliwość przejścia na kontrakt
– Stałą pracę ( 2 tyg okres próbny)
– Stawkę 13 € brutto
– Zwrot kosztów podróży 0,19 €/km
– Nadgodziny dodatkowo płatne 128,5%
– Soboty 146,63%
– Ilość godz tyg : 38

Wyślij swoje CV na eu.tomaszrekrutacja@gmail.com z dopiskiem „SPAWACZ – TILBURG” lub wypełnij formularz:

www.injob.nl/pl/start1/?org=4119&functie=Productie%20lassers%20&plaats=Tilburg,%20Nederland&recruiter=tomaszjacekgrygas@gmail.com

ID ogłoszenia: 867600026152d453