10,50 Eur brutto/h

Holandia praca z j. angielskim od zaraz dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu pracowników Nistelrode

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nistelrode
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 13 lipca 2020 12:54

Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego w Nistelrode przy rozwożeniu pracowników. Aktualna od zaraz praca w Holandii dla kierowcy kat.B. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Nistelrode.

Wynagrodzenie: 10,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie rozwożenie pracowników do/z pracy;
  • w wyjątkowych sytuacjach trzeba będzie zawieźć pracownika, np. do lekarza czy pomóc mu w tłumaczeniu;
  • odpowiadanie za sprawny przepływ informacji pomiędzy pracownikami a biurem agencji w Holandii, np. dostarczanie dokumentów.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • pełna samodzielność oraz elastyczność;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% dochodów brutto oraz urlopowy w wysokości 10,87% dochodów brutto, które są naliczane od godzin podstawowych;
  • stabilne i legalne zatrudnienie;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • zestawienie przepracowanych godzin i kosztów;
  • pomoc koordynatorów;
  • płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne;
  • zorganizowanie płatnego transportu u zaufanego przewoźnika;
  • możliwość zjeżdżania do Polski po 6 – 8 przepracowanych tygodniach na 1 – 2  tygodnie;
  • rozliczenia podatkowe, co pozwoli odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.eena.pl/0,20674,oferta-pracy-kierowca-samochodu-osobowego-i-dostawczego.html

ID ogłoszenia: 6225eecc11a32dca