11-14

Hydraulik od zaraz praca w Holandii na budowie, Beverwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beverwijk
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: bezterminowo
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 czerwca 2019 00:54

Firma z miejscowości Beverwijk poszukuje od zaraz doświadczonych hydraulików do podjęcia pracy w Holandii na budowie przy tzw. białym montażu.

HYDRAULIK – do przyuczenia -PRACA OD ZARAZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• proste prace montażowe, w tym biały montaż,
• praca w miejscowości Beverwijk.

WYMAGANIA:
• mile widziane doświadczenie zawodowe,
• znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym,
• miejsce zamieszkania w odległości do ok 25 km od Beverwijk.

ZAPEWNIAMY
• dobre wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności – stawki 11-14 euro,
• dodatki do wynagrodzenia,
• możliwość rozwoju zawodowego i długoterminową współpracę, praca na czas nieokreślony,
• pełen wymiar czasu pracy – godziny gwarantowane, możliwe nadgodziny,
• pracę na jedną zmianę – stałe godziny pracy,
• zwrot kosztów dojazdu,
• wynagrodzenie w systemie tygodniowym,
• płatny urlop.

ID ogłoszenia: 6055cf4ff6fe817f