12€ netto/godzinę

Hydraulik praca Holandia na budowie w Bunschoten od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: --
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2018 20:58

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Bunschoten poszukuje doświadczonych hydraulików gotowych do podjęcia pracy w Holandii na budowie przy montażu instalacji.

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku hydraulika na stoczni.

Miejsce pracy: Bunschoten

Zakres obowiązków:
-wykonywanie instalacji w PRESS
-montaż rur w miedzi i PVC

Wymagania:
– doświadczenie w pracy jako hydraulik
– doświadczenie w montażu rur miedzianych i PVC
– min. podstawowa znajomość j. angielskiego lub niemieckiego – prawo jazdy kat. B.
– dyspozycyjność do wyjazdu

Oferujemy:
– 12€ netto/h
– tygodniowe wypłaty
– praca na długi okres czasu
– zakwaterowanie (1-osobowe pokoje)
– ubezpieczenie
– pomoc koordynatorów na terenie Holandii
– szkolenie przez rozpoczęciem pracy

Poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz bonus finansowy (zapytaj o szczegóły telefonicznie).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: a.grabowski@covebo.pl z dopiskiem „HYDRAULIK”.

ID ogłoszenia: 3165a5dbc4a06f96

1 odpowiedź na “Hydraulik praca Holandia na budowie w Bunschoten od zaraz”

  1. Grzegorz na 18 marca 2018 @ 07:07

    Jestem zainteresowany pracą w Holandi spełniam wszystkie wymagania.do podjęcia pracy będę gotowy po 02.04.18

Zostaw odpowiedź do Grzegorz