stawki wiekowe

IKEA praca w Holandii na zmywaku w gastronomii Amsterdam bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 8 listopada 2015 03:05

Sklep IKEA z Amsterdamu szuka od zaraz 5 pracowników na stanowisko pomocy kuchennej. Praca w Holandii w gastronomii na zmywaku bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pomoc kuchenna
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: stawki wiekowe
Liczba stanowisk: 5
Start: od zaraz

Zadania:
Praca ta polega na zmywaniu naczyń w szybkim tempie. Zatrudnienie odbywa się w Ikei.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– pozostanie w Amsterdamie na minimum 1 miesiąc
– doświadczenie na danym stanowisku
– należy porozumiewać się w języku angielskim na poziomie min. komunikatywnym
– mile widziane są osoby z prawem jazdy kat.B
– przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy
– wytrzymałość fizyczna
– zatrudnienie jedynie dla osób, które są zdecydowane pozostać w Holandii na okres świąteczny

Oferujemy:
– stawki wiekowe od 7,65 do nawet 9,56 euro/h brutto
– pieniądze wakacyjne w wysokości 8% stawki brutto (wypłacane 2 razy w roku bądź w trakcie urlopu)
– miejsce do spania w cenie 79 euro opłacane za każdy tydzień
– ubezpieczenie za 16,50 euro płatne co 7 dni (wlicza się w nie zdrowotne + wypadkowe)

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-ikea-pomoc-kuchenna-praca-przy-zmywaniu-naczyn-ze-znaj-j-angielskiego/holandia/12217012

ID ogłoszenia: 625563ea77cbb3b1

2 komentarze na “IKEA praca w Holandii na zmywaku w gastronomii Amsterdam bez języka”

  1. szukam pracy na zmywaku na dłużej lub innej prosze o tel kontakt 0647761576

  2. witam szukam pracy na dłużej mam wykształcenie zawodowe kucharz muj numer kontaktowy to 694433268