0

Kamieniarz dam pracę w Holandii od zaraz na budowie 2019 Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: HAGA
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: min 3 m-ce
  • Opublikowany: 24 października 2019 03:37
  • Wygasa: 22 godzin, 36 minut

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Hagi poszukuje od zaraz kamieniarzy gotowych do podjęcia pracy w Holandii na budowie. Zatrudnienie przy wszelkich zadaniach typowych dla tego zawodu.

Pośrednictwo Pracy  Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko:
KAMIENIARZ- obróbka kamienia naturalnego

Zakres obowiązków:
– wszelkie prace związane z zawodem kamieniarza
– produkcja parapetów kamiennych, blatów kuchennych, nagrobków

Wymagania:
– doświadczenie w pracy jako kamieniarz w obróbce kamienia naturalnego
– wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego
– gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu
– mile widziany własny samochód
– gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:
– atrakcyjna stawka godzinowa
– zakwaterowanie opłaca pracodawca
– ubezpieczenie opłaca kandydat
– wypłaty tygodniowe

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 731901913 – odeślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV na maila w tytule dając dopisek: „kamieniarz”

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

ID ogłoszenia: 9395db19f1793110

Brak tagów