4480,00

Kobiety do pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu w firmie odzieżowej Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: 17.12.2015
  • Długość umowy: od 1 do 4 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 grudnia 2015 00:44

Atrakcyjna propozycja podjęcie pracy w Holandii bez języka adresowana do kobiet. Zatrudnienie w Amsterdamie przy pakowaniu odzieży praz przygotowaniu paczek do dalszej wysyłki.

Aktualna oferta pracy w Holandii – Amsterdamie

PRACOWNIK PRODUKCJI W FIRMIE SCOTCH & SODA, DYSTRYBUTORA ZNANEJ MARKI ODZIEŻOWEJ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– ogólne prace związane ze składaniem i pakowaniem ubrań
(koszule, koszulki, płaszcze, kurtki etc.)
– przygotowywanie ubrań do wysyłki

NASZE OCZEKIWANIA:
– poszukujemy Kobiet w wieku od 18 do 35 roku życia
– dyspozycyjność na minimum 1 miesiąc
– stan zdrowia umożliwiający wykonywanie lekkich prac fizycznych
– nie wymagamy doświadczenia
– mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego
– gotowość do wyjazdu ok. 17-18 grudnia.

OFERUJEMY:
– atrakcyjne zarobki
– legalne zatrudnienie na umowie holenderskiej
– opiekę polskich konsultantów i koordynatorów
– dojazd do na miejsce z naszym przewoźnikiem w atrakcyjnej cenie
– ubezpieczenie na dojazd do Amsterdamu
– zakwaterowanie (w większości mieszkań bezpłatny Internet)

JAK APLIKOWAĆ?
Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV na adres mailowy:
REKRUTACJE@PRRS.COM.PL
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie: PRACA W HOLANDII,

lub wysłać CV poprzez formularz na naszej stronie,

lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:
+48 737 46 46 70

Warunki pracy:
– praca od poniedziałku do piątku w godzina od 8:30 do 17:30
– dwie przerwy po 15 minut (10:00 – 10:15 oraz 15:00 – 15:15)
– przerwa obiadowa 30 minutowa (12:30 – 13:00)

Wynagrodzenie
7 euro netto / h

Lokalizacja
Amsterdam

Informacje o firmie
www.scotch-soda.com

ID ogłoszenia: 457566f08f33a1dc

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Prrs
  • Zarejestrowany od: 14 grudnia 2015

Inne przedmioty dodane przez Prrs

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Prrs »