Do uzg.

Kompletowanie zamówień Holandia praca na magazynie bez znajomości języka od zaraz w Roterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roterdam
  • Długość umowy: dłuższy okres czasu
  • Opublikowany: 26 września 2022 00:46

Również bez znajomości języka obcego w Rotterdamie od zaraz do podjęcia atrakcyjna praca w Holandii przy kompletowaniu zamówień. Zatrudnienie przewidziane na dłuższy okres.

Jeśli jesteś zainteresowany legalną pracą za granicą, zgłoś się do nas!!! Posiadamy wiele ofert prac magazynowych na terenie Holandii i Niemiec.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zatrudnienie na warunkach niemieckich/ holenderskich
– zakwaterowanie
– ubezpieczenie społeczne
– opiekę polskich koordynatorów

Zakres obowiązków:
– kompletowanie zamówień
– sortowanie towaru, pakowanie i przygotowywanie do wysyłki
– obsługa wózka ept
– prace porządkowe

Wymagania:
-motywacja do pracy
– chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
– mile widziana znajomość języka niemieckiego/ angielskiego
– mile widziane prawo jazdy kat. B

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA po nr:
+48 570 670 866

Izabela +48 570 901 913
Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414

Klaver ( KRAZ 18450 ) Częstochowa ul. Gminna 131

ID ogłoszenia: 93163317deec829a