9,20€ ,

Kontroler jakości – Holandia praca na produkcji (borówki, jagody) od zaraz Velno

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Velno
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 05.12.2016
  • Długość umowy: 1 rok
  • Opublikowany: 7 grudnia 2016 04:32

Zakład przetwórstwa z Velno zatrudni kontrolerów jakości do podjęcia od zaraz ciekawej pracy w Holandii przy produkcji spożywczej (jagody, borówki). Mile widziana osoby znające język angielski lub niemiecki.

Kontroler jakości- Holandia
Agencja East Service nr 13171.
Miejsce pracy : Venlo
Obowiązki:
• Kontrola jakości na linii produkcyjnej – produktu końcowego (borówki, jagody)
Wymagania:
• Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• Dobra sprawność fizyczna,
• Dyspozycyjność , odpowiedzialnośc oraz elastycznośc,
• Umiejętność pracy w grupie, dokładność.
Oferujemy:
• stawka brutto: 9,20€ ,
• cotygodniowe rozliczenia prosto na Twoje konto,
• dodatek wakacyjny oraz dodatki za pracę poza regularnymi godzinami,
• organizację transportu na miejscu do pracy,
• zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii,
• ubezpieczenie dobrowolne -płatne podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności,
• przejrzyste cotygodniowe wyliczenia przepracowanych godzin i kosztów,
• coroczne „jarografy” dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek,
• dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania rekompensujące niższa holenderska stawkę ustawową,

Aplikuj już teraz na podany adres mailowy daniel.szymkowicz@eastservice.pl lub dzwoń +48 532 846 653
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ).

ID ogłoszenia: 35583fe72a696ca

3 komentarze na “Kontroler jakości – Holandia praca na produkcji (borówki, jagody) od zaraz Velno”

  1. witam jestem zainteresowany praca jestem w holandii 22 kilometry od venlo.prosze odpowiedz czy aktualne to ogloszenie o prace i odkiedy mogbym zaczac prace z wyrazami szacunku piotr madzia .Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ).
    odpowiedz prosze przeslylac n e-mail;piotr1419@interia.pl

  2. JESTEM ZAINTERESOWANA PRACA jesli oferta jest aktualna to proszę o kontakt