Do uzgodnienia

Koordynator projektu – dam pracę w Holandii od zaraz, Harderwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Harderwijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Do uzg.
  • Długość umowy: Dluzszy okres
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 listopada 2018 02:58

Z dobrą znajomością języka angielskiego lub niderlandzkiego możliwa do podjęcia ciekawa praca w Holandii na stanowisku koordynatora projektu w Harderwijk.

Jesteś osobą ambitna i chcesz wykonywać pracę która wymaga kreatywności, a kontakt z ludźmi to to co uwielbiasz? Jeśli tak to ta oferta jest dla Ciebie!

Szukamy osoby na stanowisko Koordynator Projektu w firmie Covebo oddział Job4Life w Harderwijk. Rozpoczniesz projekt jako pracownik administracyjny, który zajmie się uzupełnieniem administracji a docelowo otrzymasz możliwość rozwoju zawodowego jako rekruter.

Główne zadania:
– prace administracyjne;
– uzupełnianie formularzy razem z naszymi pracownikami;
– wsparcie dla oddziałów na terenie całej Holandii.

Możliwość rozwoju gdzie do Twoich obowiązków będzie należało:
-tworzenie bazy danych z dostępnymi kandydatami;
-rekrutacja pracowników na terenie Holandii;
-współpraca i wsparcie komórki rekrutacyjnej w Polsce;
-sprawdzanie profilu osób dostępnych do pracy w odniesieniu do wakatów.

Wymagania :
-gotowość do podjęcia stałej współpracy;
-prawo jazdy kat B;
-znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu dobrym;
-wysoka kultura osobista;
– znajomość pakietu office;
-mile widziane doświadczenie w pracach administracyjnych.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenia;
-służbowy samochód z karta do tankowania, laptop i telefon;
-kontrakt w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji;
-możliwość stałego rozwoju (kursy językowe, obsługi programów i systemów komputerowych).

Nasza firma
Covebo jest ambitną i szybko rozwijającą się firmą, ale bez względu na to nigdy nie traci swojej osobistej, bezpośredniej i nieformalnej kultury. Ludzie, którzy tu pracują są, trochę szaleni, ambitni, towarzyscy i serdeczni i przede wszystkim potrafią sobie pomagać

Jesteś zainteresowany oferta lub masz jakiekolwiek pytania odnośnie zaproponowanej funkcji wyślij wiadomość wraz ze swoim CV na adres mailowy borowiecki@covebo.nl

ID ogłoszenia: 6115be94b265992e