2000-2200€

Kucharz Holandia praca od zaraz do firmy cateringu dietetycznego, Rotterdam

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.07.2021r.
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 24 czerwca 2021 00:58
Kucharz Holandia praca od zaraz do firmy cateringu dietetycznego, Rotterdam - Zdjęcie 1

Od zaraz propozycja ciekawej pracy w Holandii dla kucharzy. Zatrudnienie 2021 w firmie z Rotterdamu, która zajmuje się cateringiem dietetycznym. Oczekiwana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z
firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE,
dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – firmy cateringowej – osoby do pracy, na stanowisku:

KUCHARZ

Miejsce pracy: okolice Rotterdam, Holandia

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
• przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami firmy,
• przestrzeganie porządku w miejscu pracy i dbałość o sprzęt kuchenny,
• dbanie o estetyczny wygląd, jakość i smak przygotowanych potraw,
• przeliczanie produktów spożywczych w ilościach zgodnych z recepturami,
• nadzór nad świeżością produktów spożywczych.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
• posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz (catering dietetyczny- atut
mile widziany),
• utrzymujesz czystość i higienę pracy,
• dobrze organizujesz swój czas pracy i umiesz działać pod presją czasu,
• lubisz pracować w zespole,
• jesteś dyspozycyjny,
• posiadasz znajomość słownictwa związaną z żywnością w języku angielskim.

Pracodawca oferuje:
• zatrudnienie w stabilnej firmie,
• wysokość wynagrodzenia uzależnioną od doświadczenia,
• terminowe wypłaty i przejrzyste warunki wynagrodzenia,
• możliwość rozwoju zawodowego ,
• pracę w polskim zespole,
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania (w niewielkiej odległości od miejsca pracy),
• bardzo dobrą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem linku
aplikacyjnego:

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów
przeprowadzamy na podstawie przesłanych do nas CV. Kontaktujemy się telefonicznie z
wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a
także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.
W związku z unijnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), prosimy o
dopisanie w treści CV poniższych klauzul, w przypadku nadesłanych aplikacji bez
naszych klauzul, Państwa kandydatura zostanie automatycznie odrzucona, a przesłana
aplikacja zostanie usunięta:

„Klauzula zgody”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez
firmę Business Bridge Group Sp. z o.o. (Business Bridge Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul.
Legnickiej 65/1,54-510 we Wrocławiu, dalej jako Administrator Danych Osobowych) w celu
realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a
ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia
2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w
sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne
rozporządzenie o ochronie danych osobowych. OŚWIADCZAM, że podanie przeze mnie
danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia
niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych
osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym oraz w przyszłych
procesach rekrutacyjnych.”

„Klauzula informacyjna w zakresie danych osobowych”

Zgodnie z art. 13 RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z
dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy
95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L
Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Business Bridge
Group Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ulicy Legnickiej 65/1.
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem e-mail:
rodo@bbgroup.com.pl lub adresem ul. Legnicka 65/1, 54-510 Wrocław.
3. Przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych odbywa się na podstawie zgody (zgodnie z
art. 6 ust. 1 pkt. a RODO), wyłącznie w celu przedstawienia ofert zatrudnienia, a
także przeprowadzania aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.
4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będę Klienci Administratora, którzy
uczestniczą w procesach rekrutacyjnych. O fakcie przekazania Pana/Pani danych
osobowych do Klienta Administratora, będziemy każdorazowo Pana/Panią informować.
Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych są również podmioty odpowiedzialne
za wspieranie Administratora przy realizacji procesów rekrutacyjnych, z którymi
Administrator współpracuje na podstawie zawartych umów (są to w szczególności:
Dostawcy Usług,

ID ogłoszenia: 97760d46ca8d3dbd

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Bussines Bridge Group

Ostatnie przedmioty dodane przez Bussines Bridge Group »