12,49

Lakiernik do pracy w Holandii od zaraz z językiem angielskim, Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 10.02.2020
  • Długość umowy: 1 rok
  • Opublikowany: 4 lutego 2020 00:01

Agencja rekrutacyjna „Covebo” dla kontrahenta z Eindhoven poszukuje od zaraz lakierników do pracy w Holandii z językiem angielskim przy proszkowym malowaniu konstrukcji stalowych.

Dla naszego klienta w miejscowości Eindhoven poszukujemy pracownika na stanowisko
Malarz Natryskowy
Doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku jest wymagane. Umiejętność obsługi agregatu/pistoletu lakierniczego.
Wymagana dokładność wykonywanej pracy, znajomość Języka angielskiego lub holenderskiego (mile widziane)
Zakres obowiązków: Malowanie metodą proszkową konstrukcji stalowych(kontenerów), oczyszczanie powierzchni przed malowaniem.
Praca na danym stanowisku jest w trybie jednozmianowym od godziny 07:30 do 16:30.
Praca jest na dłuższy okres.

Co oferujemy:
– zakwaterowanie (dobre warunki mieszkaniowe, posiadamy także zdjęcia lokacji)
– darmowy transport do pracy (prawo jazdy mile widziane)
– całodobową opiekę koordynatora w nagłych wypadkach
– 4-tygodniową wypłatę z możliwością zaliczki

Wymagania:
– znajomość języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym

Wynagrodzenie brutto na godzinę: € 12,49

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres oss@covebo.nl lub o kontakt telefoniczny pod numerem 0412 660 600

ID ogłoszenia: 7045e3978786ad0d

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: OssCovebo
  • Zarejestrowany od: 4 lutego 2020

Inne przedmioty dodane przez OssCovebo

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez OssCovebo »