do ustalenia

Lakiernik meblowy oferta pracy w Holandii na produkcji, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 18 lutego 2019 00:00

Fabryka z okolic Venlo poszukuje od zaraz lakierników meblowych do legalnej pracy w Holandii na produkcji. Konieczne doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego.

Poszukujemy pracownika na stanowisko Lakiernik Meblowy

praca od wtorku (26.02.2019) – okolice Venlo

obowiązki:

przygotowanie drewna i materiałów drewnopodobnych do lakierowania (szlifowanie, szpachlowanie, impregnacja drewna itp.)
dozowanie składników lakierniczych i nakładanie powłok lakierniczych,
lakierowanie, olejowanie, woskowanie elementów z drewna,kontrola jakości wykonanego wyrobu.
zachowanie czystości na miejscu pracy/

wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego
Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność.

Stawki zaczynają się od 10 € na godzinę i zależne są od posiadanych umiejętności i doświadczenia aplikującego.

Zakwaterowanie 89 € tygodniowo, ubezpieczenie 23,6 €. Transport do pracy za darmo

prosimy o przesłanie cv na adres:
office@eastgaterecruitment.com
w temacie wiadomości prosimy wpisać: „Lakiernik meblowy”

ID ogłoszenia: 2765c6b02566a08c