10,21

Likwidacja szklarni Holandia praca fizyczna bez języka w ogrodnictwie, Horst

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Horst
  • Data rozpoczęcia pracy: 09.11.2020
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 listopada 2020 22:24

Także bez znajomości języka dostępna od zaraz atrakcyjna, fizyczna praca w Holandii w ogrodnictwie przy tzw. likwidacji szklarni. Zatrudnienie w rejonie Horst dla osób dyspozycyjnych.

Sep Peeters Polska Sp. z o.o. nr cer 1211

Dp pracy w Holandii region Horst k/ Venlo-Venray poszukujemy osoby na stanowisko:

Likwidacja szklarni

Obowiązki:

• praca w okolicy Horst tj. region Venlo/ Venray przy
likwidacji szklarni- usuwanie roślin i niezbędnych
przedmiotów, urządzeń, praca na około 3 tygodnie €
10,21 brutto z większą ilością godzin pracy i po
zakończeniu automatycznie można przejść do innego
zakładu pracy

Wymagania:

• motywacja i dobra organizacja pracy
• język obcy- dodatkowym stutem
• prawo jazdy kat. B/ mile widziane
• gotowość do podjęcia pracy od 9.11.2020

Oferujemy:

• umowę o pracę
• wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
• wypłaty tygodniowe na konto
• wypłacane dodatki urlopowe i wakacyjne
• opieka polskich koordynatorów
• odpłatne ubezpieczenie
• zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe)
wyposażone w AGD,TV, Wi Fi
• transport do pracy w NL:rower, auto firmowe lub
transport do pracy

więcej infirmacji na www.seppeeters.pl
sep.polska@seppeeters.com
tel. 0048 774427575, 324147193, 697977991

ID ogłoszenia: 1905fa284be3d3d8