10,95€

Logistyka oferta fizycznej pracy w Holandii – załadunek i rozładunek ciężarówek w Milsbeek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Milsbeek
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2019-08-12
  • Długość umowy: 12
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2019 11:33

Firma logistyczna z Milsbeek poszukuje od zaraz pracowników do fizycznej pracy w Holandii przy rozładunku-rozładunku samochodów ciężarowych. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.

Opis stanowiska:
Praca w logistyce, zbieranie zamówień, załadunek i rozładunek ciężarówek (chłodnice samochodowe, klimatyzacje). Praca na jedną zmianę: 06:00-18:00 (pon-pt).

Miejsce zatrudnienia: Holandia, Milsbeek

Stawka: 10,95€ +dodatek

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 8965d4a0cf39f95f