10,50

Magazyn z artykułami dla zwierząt praca Holandia od zaraz w Tilburgu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 13.10
  • Długość umowy: długo
  • Opublikowany: 12 października 2020 01:37
  • Wygasa: 10 dni, 10 godzin

Aktualna od zaraz propozycja pracy w Holandii na magazynie z artykułami dla zwierząt, działającym w rejonie Tilburga. Zatrudnienie przy kompletacji towaru w systemie PBV.

Obecnie poszukujemy osób do zbierania zamówień na magazynie z artykułami dla zwierząt – karmy, zabawki, akcesoria.

OBOWIĄZKI:
– Zbieranie zamówień za pomocą systemów VoicePick i EPT
– Załadunek i rozładunek ciężarówek i kontenerów
– Kontrola przesyłek

Miasto: Tilburg kraj: Niderlandia
Stawka: €10,50 brutto + dodatki
w godzinach 19:00 do 7:00-125%, sobota – 125%,niedziela- 150%, nadgodziny -130%
Praca w systemie zmianowym – 2 zmiany ( dyspozycyjność w godzinach 06.00 – 00.00)

OFERUJEMY:
– tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń na konto walutowe
– zakwaterowanie €95,00/tydzień, ubezpieczenie €24,14/tydzień,
– zakwaterowanie w Tilburgu, dojazd do pracy (rower)
– legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
– pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii ze sprawdzonym przewoźnikiem

WYMAGANIA:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego/ holenderskiego
– doświadczenie w pracy w logistyce
– doświadczenie w prowadzeniu wózka EPT
– stabilna historia zatrudnienia oraz referencje z ostaniego miejsca pracy ( mogą być telefonicznie )

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: paulina@pracanl.eu w tytule proszę wpisać „ORDERPICKER TILBURG”
tel. +48 518 803 125 (pn-pt 9:00-16:00)

„praca NL” – jesteśmy profesjonalną Agencją Pośrednictwa Pracy. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednią do Twoich kwalifikacji ofertę pracy na terenie Holandii u jednego z wielu pracodawców.
Jesteśmy legalną agencją zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji pod numerem 17249.
NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT ZWIĄZANYCH Z REKRUTACJĄ I ZATRUDNIENIEM!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz udostępnianie moich danych osobowych do realizacji teraźniejszych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/-y o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

ID ogłoszenia: 6865f8405af3bab3