8-10 euro

Magazynier dam pracę w Holandii na magazynie przy rozładunku-załadunku

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: cały kraj
  • Opublikowany: 13 stycznia 2016 21:35

Aktualna oferta pracy w Holandii dla magazynierów. Zatrudnienie na magazynie przy rozładunku i załadunku towarów z pomocą wózka widłowego. Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiego.

OPIS STANOWISKA:

– Rozładunek i załadunek towarów za pomocą wózka widłowego,
– Kompletowanie zamówień, kontrola dostaw,
-Ogólne prace magazynowe

WYMAGAMY:

Poszukujemy osób, chcących pozostawać i pracować za granicą na dłuższy okres czasu. Oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań, doświadczenie na podobny stanowisku mile widziane (aczkolwiek nie stanowi warunku koniecznego). Poszukujemy kandydatów o dobrym stanie zdrowia, niekonfliktowych, potrafiących współpracować w grupie. Jeśli jesteś taką osobą, chętnie i szybko przyswajasz sobie nowe obowiązki – zgłoś się do nas.
Ponadto na korzyść kandydata przemawiać będzie znajomość jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, lub holenderski (minimum w stopniu podstawowym).
Umiejętność posługiwania się wózkiem widłowym, mile widziana.

OFERUJEMY:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującą na terenie kraj wykonywanej pracy. Ponadto zapewniamy ubezpieczenie, oraz zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, a także opiekę polskiego rezydenta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV, na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 2065694fffdb44f2

6 komentarzy na “Magazynier dam pracę w Holandii na magazynie przy rozładunku-załadunku”

  1. Mam na imie Adam szukam pracy od zaraz , wczesniej pracowalem w Polsce i Angli na wozkach widlowych rozmawiam po angielsku , podejme kazda prace. prosze o kontakt na moj angielski nr tel 00447438413783 . Obecnie mieszkam w Polsce

  2. witam jestem zainteresowany posiadam uprawnienia na w.widlowy prawo jazdy kat B.
    angielski komunikatywny,holenderski slaby! pracowalem w NL przez 8 lat.,prosze o podanie stawki godz.,

    • Dzień dobry,

      stawka godzinowa będzie zależała od konkretnego zakładu, do którego zostaniecie Państwo przydzieleni. Na ten moment prowadzimy nabór zarówno na kandydatów, jak i kontrachentów, a zatem baza danych będzie się poszerzać o kolejne współpracujące z nami firmy.

      Na ten moment mogę podać jedynie informacje przybliżone. ”
      Zmiana” pracy w zakładzie to ok. 8 godzin, natomiast stawka ok. 8-10 euro brutto.

      Pozdrawiam,

      M. Dąbrowska

  3. Witam, jestem zainteresowany ta oferta pracy. Mam duze doswiadczenie na magazynie logistycznym. Przebywam w Holandii i jestem dostepny od zaraz. Prosze o kontakt telefoniczny 0622558887

  4. Witam,

    proszę o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych pod adres

    Pozdrawiam,