350 euro/tyg

Magazynier dam pracę w Holandii od zaraz z językiem angielskim Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: ---
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 września 2019 02:11

Na terenie Rotterdamu do podjęcia od zaraz legalna praca w Holandii na magazynie z art. medycznymi. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego w charakterze magazyniera.

Praca od zaraz (magazyn produktów medycznych).

Obowiązki: kontakt z klientem , organizowaniem dostaw za pośrednictwem firm spedycyjnych i kurierskich , przyjęcia towarów, wydawanie towarów , wprowadzanie danych do komputera, dbanie o porządek w magazynie

Wymagania: komunikatywny angielski; własny samochód

Mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy: Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym, zarobki 350 Euro netto/40 h pracy, bezpłatne ubezpieczenie podróżne , umowę zlecenie w trybie oddelegowania, atrakcyjne godziny pracy 8-16 pon-pt

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na praca@sfsinternational.pl
tel. 00 48 221021161

ID ogłoszenia: 5305d84bb89480b0