€10,49

Magazynier praca w Holandii w centrum dystrybucji sklepów spożywczych, Bleiswijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 18.03.2021
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 18 marca 2021 00:44

Ze znajomoscią języka w Bleiswijk od zaraz legalna praca w Holandii jako magazynie w nowoczesnym centrum dystrybucji towarów do sklepów spożywczych.

Dla naszego klienta w miejscowości Bleiswijk (okolice Rotterdamu) , poszukujemy pracowników magazynowych. Praca w nowoczesnym, w pełni zautomatyzowanym magazynie Centrum Dystrybucyjnego sklepów spożywczych.

Praca na dwie zmiany: 8:00-17:00, 11:00-19:00

Obowiązki pracowników Centrum Dystrybucji:
Rozładunek / załadunek towarów wózkami rolkowymi
Utrzymywanie porządku na miejscu pracy

Nasza oferta:
Stawka €10,49 – €11,31 brutto/h (w zależności od działu)
Dodatki zmianowe, urlopowe oraz wakacyjne
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Wymagania:
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Doświadczenie w logistyce mile widziane, ale nie wymagane
Prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym)
Motywacja i chęć do pracy
Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami
towarzyszącą/towarzyszącymi.

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 19360533d182a759